Zapraszamy na Festyn Parafiany

Już jutro, 12 maja przy kościele Św. Stanisława rozpocznie się świąteczny Festyn Parafialny organizowany przez wiernych naszej parafii.

Uroczystość rozpocznie się ze Mszy Św. o godz.12.00. Cześć artystyczna nastąpi od godziny 15.30.
Podczas Festynu na scenie odbędą się występy taneczne i artystyczne uczniów Polskiej Szkoły Sobotnio-Niedzielnej im. gen. Stanisława Maczka w Szczercu, gry i zabawy dla dzieci i młodzieży, występ Kapeli Lwowska Fala, Teatralnego Zespołu Artystycznego „AS”, kapeli ZIRKA KOLOS & SHLAGERBAND.

Organizatorzy Festynu przygotowali też różnorodne atrakcji dla dorosłych i dzieci. Takie jak stoisko ze strzelbą w tarcze lub skoki na trampolinie.
Nie zabraknie też przekąsek: grilla, słodyczy i szeregu rozmaitych napojów.
Wszystkie środki uzyskane w trakcie Festynu zostaną przekazane na bieżące potrzeby Parafii.

Serdecznie zapraszamy !