Wizytacja Kanoniczna Jego Ekscelencji Księdza Arcybiskupa Mieczysława Mokrzyckiego w Parafii Św. Stanisława w Szczercu.

W dniu 14 marca bieżącego roku mieliśmy zaszczyt gościć w naszej Parafii Jego Ekscelencję Księdza Arcybiskupa Mieczysława Mokrzyckiego, który wspólnie z ks. kanclerzem Władysławem Grymskim odbył wizytacja kanoniczną.

Wizyta księdza arcybiskupa rozpoczęła się od przywitania go przed główną dramą do naszej świątyni.

O  godz. 11.00  Ks. Arcybiskup przewodniczył we Mszy Świętej oraz nabożeństwie Gorzkich Żali. Przed rozpoczęciem liturgii ks. proboszcz Aleksander Biszko  odczytał sprawozdanie z tego co działo się w naszej parafii przez ostatnie 5 lat.

Bezpośrednio po błogosławieństwie ksiądz arcypasterz spotkał się z wiernymi oraz radą parafialną.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego uroczystego dnia.